Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення побутових відходів)
Див. тендерну документацію. Увага! Кількість: 2463,75 м.куб., але у зв'язку з неможливістю введення нецілого значення на електронному майданчику zakupki.prom.ua, вказана кількість 2464 м.куб.
з 28 груд. 2018 14:25
до 12 січ. 2019 15:00
з 14 січ. 2019 13:59
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
у зв’язку із виявленими порушеннями порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 січ. 2019 16:16 | |
| Електронний підпис | 11 січ. 2019 16:16 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення побутових відходів)
Код ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
|
Кількість: 2 464 метр кубічний |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 49006, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. В.Антоновича. буд.65; вул.Філософська, буд.62; вул.Шмідта, буд.26 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 груд. 2018 14:27 | |
| Документи закупівлі | 28 груд. 2018 14:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Дніпровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської радиВас може зацікавити
416 666,67 грн без ПДВ
Дивитись250 000,00 грн без ПДВ
Дивитись416 666,67 грн без ПДВ
Дивитись