Електрична енергія (постачання)

Очікувана вартість

2 195 032,61 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Переговорну процедуру № UA-2018-12-27-002517-b відмінено на підставі норм ч. 4 ст. 35 Закону № 922 через непідписання учасником договору про закупівлю у строк 20 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування скороченої переговорної процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 січ. 2019 15:26

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20073260
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01015, Київська обл., Київ, КИЕВ, вул. Лаврська, 9, корпус №8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євтушенко Ярослава
Володіння мовою:
Телефон:
+380444066346
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (постачання)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

900 000 кВт*год

Період доставки:

1 січ. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 01015, Київська обл., Київ, Лаврська, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 груд. 2018 17:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 195 032,61 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Клименко Н.В.
Телефон: +380442771818 Факс:
+380442771818
ЄДРПОУ:
41916045
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 груд. 2018 17:17

Пропозиція

2 195 032,50 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шикова Вікторія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 ЄДРПОУ:
02219760

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 274 758,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Віта Крюкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380362671017 ЄДРПОУ:
08509140

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 610 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лавриненко Андрій Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380443632680 ЄДРПОУ:
41521767

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 542 000,00 грн без ПДВ

Дивитись