Хліб білий пшеничний в/г

ДК 021:2015, код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб білий пшеничний в/г) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами та згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Очікувана вартість

390 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 27 груд. 2018 16:00

до 14 січ. 2019 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 груд. 2018 16:00 – 14 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
27 груд. 2018 16:00 – 4 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 січ. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
27 груд. 2018 16:00 – 10 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
27 груд. 2018 16:01

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02147049
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19900, Черкаська область, смт. Чорнобай, вул. Центральна,154
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Раїса Василівна Піддубна
Володіння мовою:
Телефон:
+380473922151
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Хліб білий пшеничний в/г

Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Кількість:

30 000 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 19900, Черкаська область, Чорнобаївський р-н, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 груд. 2018 16:01
Документи закупівлі 27 груд. 2018 16:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
390 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
390,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб із пшеничного борошна першого сорту подовий, в упаковці, Хліб житньо-пшеничний подовий (житнє обдирне і пшеничне борошно 1-го сорту), в упаковці)
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб із пшеничного борошна першого сорту подовий, в упаковці, Хліб житньо-пшеничний подовий (житнє обдирне і пшеничне борошно 1-го сорту), в ...
Ім'я:
Гриненко Наталія Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0577050223 ЄДРПОУ:
02003563

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

756 496,00 грн без ПДВ

Дивитись
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна подовий, в упаковці
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна подовий, в упаковці
Ім'я:
Людмила Можарівська
E-mail: [email protected] Телефон: +380413751073 ЄДРПОУ:
41420869

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці, Пиріжок, з капустою, Рогалик, без начинки
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці, Пиріжок, з капустою, Рогалик, без начинки
Ім'я:
Фанега Ірина Валентинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380485325331 ЄДРПОУ:
04527193

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

494 105,00 грн без ПДВ

Дивитись