М'ясо яловичини без кістки, заморожене; м'ясо свинини без кістки, заморожене.

Тендерна документація затверджена рішенням тендерного комітету №289 від 26.12.2018 року. Закупівля на 2019 р., на очікувану вартість Повторна процедура відкриті торги. До участі у процедурі закупівлі , оголошення про проведення відкритих торгів закупівля № UA-2018-12-06-002653-с ,було подано менше двох тендерних пропозицій , що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 22.12.2018 року.

Очікувана вартість

1 038 900,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 26 груд. 2018 09:11

до 11 січ. 2019 15:00

Аукціон

з 14 січ. 2019 12:51

до 14 січ. 2019 13:18

Кваліфікація

з 14 січ. 2019 13:18

до 23 січ. 2019 16:29

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 груд. 2018 09:11 – 11 січ. 2019 15:00
Початок аукціону:
14 січ. 2019 12:51 – 14 січ. 2019 13:18
Період уточнень:
26 груд. 2018 09:11 – 1 січ. 2019 15:00
Відповіді на питання до:
11 січ. 2019 15:00
Оскарження умов тендера:
26 груд. 2018 09:11 – 7 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 груд. 2018 09:21

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05506690
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35311, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Деражненська, 39
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Надія Гладко
Володіння мовою:
Телефон:
+380978349060
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

М'ясо яловичини без кістки, заморожене

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

4 200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 35311, Рівненська область, смт. Клевань, вул.Деражненська, 39
2

М'ясо свинини без кістки, заморожене

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

4 200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 35311, Рівненська область, смт. Клевань, вул.Деражненська, 39

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 26 груд. 2018 09:11
Кошторис 26 груд. 2018 09:11
Документи закупівлі 26 груд. 2018 09:11
Електронний підпис 26 груд. 2018 09:21
Проєкт договору 26 груд. 2018 09:11
Документи закупівлі 26 груд. 2018 09:11
26 груд. 2018 09:11
Не вказано 14 січ. 2019 13:18
Не вказано 14 січ. 2019 13:18
Документи закупівлі 26 груд. 2018 09:11
26 груд. 2018 09:11

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 038 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
10 389,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Вавуліч Ігор Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676600968 ЄДРПОУ:
2803320099

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 січ. 2019 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Підтвердження відповідності 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Цінова пропозиція 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Технічні специфікації 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Електронний підпис 11 січ. 2019 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 січ. 2019 14:35

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 січ. 2019 16:04
Протокол розгляду 17 січ. 2019 16:04
Витяг з реєстру 14 січ. 2019 13:18

Пропозиція

730 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Шевчук Ірина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380978450199 Факс:
+380978450199
ЄДРПОУ:
3587711900

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 10 січ. 2019 07:43
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 10 січ. 2019 07:43
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:18
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Не вказано 21 січ. 2019 18:58
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Підтвердження відповідності 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Цінова пропозиція 9 січ. 2019 20:45
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 10 січ. 2019 07:43
Технічні специфікації 10 січ. 2019 07:43
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46
Технічні специфікації 10 січ. 2019 07:43
Технічні специфікації 9 січ. 2019 20:46

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2019 16:27
Витяг з реєстру 17 січ. 2019 16:05
Протокол розгляду 23 січ. 2019 16:27

Пропозиція

730 800,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Ковальчук Таїса Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380689477226 Факс:
+380334621150
ЄДРПОУ:
2566921468

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 січ. 2019 18:36
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:02
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Електронний підпис 10 січ. 2019 18:36
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01
Технічні специфікації 10 січ. 2019 18:01

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 23 січ. 2019 16:28
Електронний підпис 23 січ. 2019 16:29
Витяг з реєстру 23 січ. 2019 16:28
Витяг з реєстру 23 січ. 2019 16:28

Пропозиція

918 960,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради

Вас може зацікавити

М`ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143, Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143)
М`ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143, Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143)
Ім'я:
ТЕТЯНА АНФЬОРОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380672037813 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43470230

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

561 235,00 грн без ПДВ

Дивитись
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
Ім'я:
Ольга Цисар
E-mail: [email protected] Телефон: 380977503830 ЄДРПОУ:
01991671
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

529 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Куртинець
E-mail: [email protected] Телефон: +380997378118 ЄДРПОУ:
22100096

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

600 960,00 грн без ПДВ

Дивитись