М'ясо свинне, котлетна маса (м’ясо свинини), м'ясо птиці (курей): філе; стегно; крило; печінка, печінка свинна
ДК 021:2015, код 15110000-2 - М’ясо (м'ясо свинне, котлетна маса (м’ясо свинини), м'ясо птиці (курей): філе; стегно; крило; печінка, печінка свинна) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про
з 22 груд. 2018 17:54
до 8 січ. 2019 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
М’ясо свинне (охолоджене) (лопаточна частина, тазобедрена частина)
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 4 570 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 2 |
Котлетна маса (м’ясо свинини)
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 1 210 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 3 |
М'ясо птиці (філе курине)
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 3 690 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 4 |
М'ясо птиці (печінка куриці)
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 480 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 5 |
Печінка свинна
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 245 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 6 |
М'ясо птиці (стегно курине)
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 1 420 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 7 |
М'ясо птиці (крило курине)
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 190 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 груд. 2018 17:52 | |
| Не вказано | 22 груд. 2018 17:51 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
709 250,00 грн без ПДВ
Дивитись2 200 880,00 грн без ПДВ
Дивитись987 253,01 грн без ПДВ
Дивитись