Молоко рідке жирністю не менше 2,5%, молоко згущене
ДК 021:2015, код 15510000-6 – Молоко та вершки (молоко рідке жирністю не менше 2,6%, молоко згущене) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015
з 22 груд. 2018 16:35
до 8 січ. 2019 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Молоко рідке жирністю не менше 2,5% (пакет по 0,900 л.)
Код ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
|
Кількість: 9 380 л |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 2 |
Молоко згущене (ж/б 0,440 кг.)
Код ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
|
Кількість: 2 925 шт |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 груд. 2018 16:32 | |
| Не вказано | 22 груд. 2018 16:32 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 7 січ. 2019 12:34 |
| Цінова пропозиція | 7 січ. 2019 12:33 | |
| Електронний підпис | 7 січ. 2019 12:34 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
158 249,00 грн без ПДВ
Дивитись410 500,20 грн без ПДВ
Дивитись285 938,46 грн без ПДВ
Дивитись