Овочі та фрукти в асортименті

ДК 021:2015, код 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти в асортименті) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами та згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Очікувана вартість

260 907,74 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 груд. 2018 17:33

до 8 січ. 2019 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 груд. 2018 17:33 – 8 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
22 груд. 2018 17:33 – 29 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
8 січ. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
22 груд. 2018 17:33 – 4 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 груд. 2018 17:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40901383
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, Новоукраїнський район, УЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 70
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Горбатенко Валентина
Володіння мовою:
Телефон:
+380525150038
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

капуста свіжа

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

7 100 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
2

цибуля

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

4 620 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
3

морква

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

4 310 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
4

буряк

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

3 100 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
5

квасоля

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

73 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
6

часник

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

28 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
7

яблука 1 сорт

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

2 550 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
8

апельсин

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

770 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
9

ківі

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

170 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
10

банан

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

1 670 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
11

лимон

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

183 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2018 17:30
Не вказано 22 груд. 2018 17:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
260 907,74 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
260,91 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Помідори (томати) свіжі, Помідори (томати) свіжі, Огірки свіжі, Капуста білоголова свіжа, Морква свіжа, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Яблука свіжі, Лимони свіжі, Груші свіжі, Слива свіжа
Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Помідори (томати) свіжі, Помідори (томати) свіжі, Огірки свіжі, Капуста білоголова свіжа, Морква свіжа, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Яблука свіжі, Лимони свіжі, Груші свіжі, Слива свіжа
Ім'я:
Григор'єва Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380500634008 ЄДРПОУ:
26118064

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

192 885,00 грн без ПДВ

Дивитись
Класифікатор ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля ріпчаста свіжа; Морква молода свіжа; Капуста білоголова свіжа; Буряк столовий; Яблука свіжі; Слива свіжа; Часник свіжий; Апельсини свіжі; Лимони свіжі; Банани свіжі; Мандарини свіжі)
Класифікатор ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля ріпчаста свіжа; Морква молода свіжа; Капуста білоголова свіжа; Буряк столовий; Яблука свіжі; Слива свіжа; Часник свіжий; Апельсини свіжі; Лимони свіжі; Банани свіжі; Мандарини свіжі)
Ім'я:
ДІАНА ІВАНІВНА ЗУБАЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380678355104 ЄДРПОУ:
46112710

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 375,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Лантінова
E-mail: [email protected] Телефон: +380685274340 ЄДРПОУ:
44121723

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

257 562,08 грн без ПДВ

Дивитись