Риба морожена хек
ДК 021:2015, код 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена хек) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі
з 22 груд. 2018 16:50
до 8 січ. 2019 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Риба морожена хек
Код ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
|
Кількість: 3 445 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 груд. 2018 16:47 | |
| Не вказано | 22 груд. 2018 16:47 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 січ. 2019 00:32 |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Електронний підпис | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 | |
| Технічні специфікації | 4 січ. 2019 00:32 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
279 651,67 грн без ПДВ
Дивитись175 000,00 грн без ПДВ
Дивитись253 000,00 грн без ПДВ
Дивитись