09120000-6 - Газове паливо(природній газ)

Очікувана вартість

2 047 780,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 груд. 2018 15:27

до 8 січ. 2019 15:31

Аукціон

з 10 січ. 2019 11:23

Кваліфікація
Пропозиції розглянуто
Подання пропозицій:
22 груд. 2018 15:27 – 8 січ. 2019 15:31
Початок аукціону:
10 січ. 2019 11:23
Період уточнень:
22 груд. 2018 15:27 – 29 груд. 2018 15:31
Відповіді на питання до:
8 січ. 2019 15:31
Оскарження умов тендера:
22 груд. 2018 15:27 – 4 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 груд. 2018 15:28

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

У зв’язку з відсутністю потреби закупівлі товару на 2019 рік в об’ємі заявленому в ТД, керуючись частиною 1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" та відповідно до процедури закупівлі відкриті торги UA-2018-12-22-002117-c 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ) розділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» п.1відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 січ. 2019 08:56

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02147486
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16000, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський, вулиця Майстренка, б. №6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шарай Світлана Дмитрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380465823293
E-mail:
Факс:
+380465821762

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

09120000-6 - Газове паливо(природній газ)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

140 000 м.куб

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 16000, Чернігівська область, с.Чайкине, с.Печенюги, вул.Кучми,41 вул.Центральна,73

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 22 груд. 2018 15:27
Електронний підпис 22 груд. 2018 15:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 047 780,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
20 477,80 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області

Вас може зацікавити

Природний газ (ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо)
Природний газ (ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо)
Ім'я:
Олександр Федорін
E-mail: [email protected] Телефон: +380462608310 ЄДРПОУ:
33259657

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 207 892,50 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (природний газ)
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Ім'я:
Маряна Беца
E-mail: [email protected] Телефон: +380955345003 ЄДРПОУ:
44543304

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 392 629,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Барна Лілія Євгенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380986734379 ЄДРПОУ:
08464162

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 332 362,25 грн без ПДВ

Дивитись