Четвертина задня курчат-бройлерів охолодждена
Тендерна документація затверджена рішенням тендерного комітету №284 від 21.12.2018 року. Закупівля на 2019 р., на очікувану вартість Повторна процедура відкриті торги.
До участі у процедурі закупівлі , оголошення про проведення відкритих торгів закупівля
з 21 груд. 2018 17:18
до 8 січ. 2019 10:00
з 9 січ. 2019 13:47
до 9 січ. 2019 14:08
з 9 січ. 2019 14:08
до 15 січ. 2019 16:36
з 15 січ. 2019 16:36
до 1 лют. 2019 15:52
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Четвертина задня курчат-бройлерів охолоджена
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 10 000 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 35311, Рівненська область, смт. Клевань, вул.Деражненська, 39 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 груд. 2018 17:19 | |
| 21 груд. 2018 17:19 | ||
| Не вказано | 9 січ. 2019 14:08 | |
| Не вказано | 9 січ. 2019 14:08 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:19 | |
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:18 | |
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:18 | |
| Технічні специфікації | 21 груд. 2018 17:19 | |
| 21 груд. 2018 17:19 | ||
| Проєкт договору | 21 груд. 2018 17:19 | |
| Кошторис | 21 груд. 2018 17:19 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 6 січ. 2019 18:48 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:09 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Не вказано | 16 січ. 2019 10:14 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Не вказано | 16 січ. 2019 10:14 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:09 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:41 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 січ. 2019 16:36 | |
| Протокол розгляду | 15 січ. 2019 16:35 | |
| Витяг з реєстру | 9 січ. 2019 14:08 | |
| Витяг з реєстру | 9 січ. 2019 14:08 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 лют. 2019 15:51 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2019 15:52 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Цінова пропозиція | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 09:22 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної радиВас може зацікавити
380 000,00 грн без ПДВ
Дивитись367 773,00 грн без ПДВ
Дивитись561 235,00 грн без ПДВ
Дивитись