Четвертина задня курчат-бройлерів охолодждена
Тендерна документація затверджена рішенням тендерного комітету №285 від 21.12.2018 року. Закупівля на 2019 р., на очікувану вартість Повторна процедура відкриті торги.
До участі у процедурі закупівлі , оголошення про проведення відкритих торгів закупівля
з 21 груд. 2018 17:11
до 8 січ. 2019 18:00
з 9 січ. 2019 13:46
до 9 січ. 2019 14:07
з 9 січ. 2019 14:07
до 15 січ. 2019 16:38
з 15 січ. 2019 16:38
до 1 лют. 2019 15:58
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Четвертина задня курчат-бройлерів охолоджена
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 2 635 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 35311, Рівненська область, смт. Клевань, вул.Деражненська, 39 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:11 | |
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:11 | |
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:11 | |
| 21 груд. 2018 17:11 | ||
| Електронний підпис | 21 груд. 2018 17:12 | |
| Технічні специфікації | 21 груд. 2018 17:11 | |
| 21 груд. 2018 17:11 | ||
| Не вказано | 9 січ. 2019 14:07 | |
| Не вказано | 9 січ. 2019 14:07 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 17:11 | |
| Проєкт договору | 21 груд. 2018 17:11 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Не вказано | 16 січ. 2019 11:57 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Не вказано | 16 січ. 2019 11:57 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Підтвердження відповідності | 6 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:55 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 19:02 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 | |
| Технічні специфікації | 5 січ. 2019 18:54 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 9 січ. 2019 14:07 | |
| Електронний підпис | 15 січ. 2019 16:38 | |
| Протокол розгляду | 15 січ. 2019 16:38 | |
| Витяг з реєстру | 9 січ. 2019 14:07 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 лют. 2019 15:57 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2019 15:58 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Цінова пропозиція | 8 січ. 2019 12:40 | |
| Не вказано | 8 січ. 2019 12:40 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної радиВас може зацікавити
74 000,00 грн без ПДВ
Дивитись223 458,33 грн без ПДВ
Дивитись146 250,00 грн без ПДВ
Дивитись