Код за ДК 021:2015 − 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)
з 21 груд. 2018 15:29
до 5 січ. 2019 15:33
з 9 січ. 2019 14:35
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, передбаченого цим Законом (ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами).
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 груд. 2018 15:58 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Код за ДК 021:2015 − 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 107 880 кВт*год |
Період доставки:
1 лют. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 71503, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників 27 Б |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 груд. 2018 15:29 | |
| Документи закупівлі | 21 груд. 2018 15:29 | |
| Проєкт договору | 21 груд. 2018 15:29 | |
| Не вказано | 21 груд. 2018 15:29 | |
| Не вказано | 21 груд. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 21 груд. 2018 15:29 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Міський Палац культури "Сучасник" Енергодарської міської ради Запорізької областіВас може зацікавити
350 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 250,00 грн без ПДВ
Дивитись396 705,00 грн без ПДВ
Дивитись