бензин А-92 та дизельне паливо

закупівля товару, який є предметом закупівлі здійснюється з метою забезпечення потреби протягом 2019 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2018-12-03-001998-c)

Очікувана вартість

500 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 груд. 2018 13:44

до 8 січ. 2019 11:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 груд. 2018 13:44 – 8 січ. 2019 11:00
Період уточнень:
19 груд. 2018 13:44 – 29 груд. 2018 11:00
Відповіді на питання до:
8 січ. 2019 11:00
Оскарження умов тендера:
19 груд. 2018 13:44 – 4 січ. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
27 груд. 2018 14:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34312391
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39713, Полтавська область, с.Омельник, вул. Центральна, 66
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Богомолова Тетяна Григорівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380977781912
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

бензин А-92 та дизельне паливо

закупівля товару, який є предметом закупівлі здійснюється з метою забезпечення потреби протягом 2019 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2018-12-03-001998-c)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

500 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 19 груд. 2018 13:44
Електронний підпис 19 груд. 2018 13:50
Електронний підпис 19 груд. 2018 13:50
Проєкт договору 19 груд. 2018 13:44
Проєкт договору 19 груд. 2018 13:44
Документи закупівлі 19 груд. 2018 13:44
Документи закупівлі 19 груд. 2018 13:44
Документи закупівлі 19 груд. 2018 13:44
Технічні специфікації 19 груд. 2018 13:44
Технічні специфікації 19 груд. 2018 13:44
Ліцензія 27 груд. 2018 13:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
500 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ОМЕЛЬНИЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Вас може зацікавити

Дизельне паливо (Євро) (наливом) код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дизельне паливо (Євро) (наливом) код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти
Ім'я:
Галака Олександра Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380638575763 ЄДРПОУ:
40166205

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

436 350,00 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин автомобільний А-95-Євро5 ДК 021:2015: 09132000-3; Паливо дизельне ДП-Євро5 ДК 021:2015: 09134200-9
Бензин автомобільний А-95-Євро5 ДК 021:2015: 09132000-3; Паливо дизельне ДП-Євро5 ДК 021:2015: 09134200-9
Ім'я:
Ірина Куліш
E-mail: [email protected] Телефон: +380953306341 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04365661

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

251 175,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон)
Ім'я:
Брехова Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380502982123 ЄДРПОУ:
37766028

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

804 200,00 грн без ПДВ

Дивитись