«Виготовлення типового проекту повторного використання «Будівництво загальної практики сімейної медицини «Амбулаторія на 3-4 лікаря»

Очікувана вартість

327 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Керуючись ст.35 ЗУ Про публічні закупівлі «Умови застосування переговорної процедури закупівлі»: «Переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі не підписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі".

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2019 08:56

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38770166
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, м. Краматорськ, Площа Миру, 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анжела Єніна
Володіння мовою:
Телефон:
+380957417388
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Виготовлення типового проекту повторного використання «Будівництво загальної практики сімейної медицини «Амбулаторія на 3-4 лікаря»

Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

28 груд. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, Краматорськ, Проспект Миру,3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 груд. 2018 09:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
327 500,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кошевий Ю.В.
Телефон: +380505620050 ЄДРПОУ:
38747844

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 18 груд. 2018 09:20
Електронний підпис 18 груд. 2018 09:21

Пропозиція

327 500,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель"

Вас може зацікавити

Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з проєктування об’єкту: «Послуги з ремонту оглядових проходів в прогонових будовах і захисних огородження на опорах Північного мосту через р. Дніпро в м. Києві»)
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з проєктування об’єкту: «Послуги з ремонту оглядових проходів в прогонових будовах і захисних огородження на опорах Північного мосту через р. Дніпро в м. Києві»)
Ім'я:
Сергій Титаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442862547 ЄДРПОУ:
03359018
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

535 186,67 грн без ПДВ

Дивитись