Хліб білий пшеничний в/г
ДК 021:2015, код 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб білий пшеничний в/г)
Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII
з 11 груд. 2018 16:48
до 27 груд. 2018 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Хліб білий пшеничний в/г
Код ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
|
Кількість: 30 000 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 19900, Черкаська область, Чорнобаївський р-н, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 11 груд. 2018 16:49 | |
| Електронний підпис | 11 груд. 2018 16:55 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
756 496,00 грн без ПДВ
Дивитись262 500,00 грн без ПДВ
Дивитись494 105,00 грн без ПДВ
Дивитись