теплова енергія

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

оголошення про проведення процедури закупівлі не підписано електронним підписом

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 груд. 2018 13:43

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37815703
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 14014, Чернігівська область, Чернігів, вул. І.Мазепи б.64
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Пащенко Владислав Якович
Володіння мовою:
Телефон:
+380462662320
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

теплова енергія

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

186 Гкал

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 14014, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.І.Мазепи, буд.64 та вул. І.Мазепи, буд.72

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Штипа Ірина Валентинівна
Телефон: 0462677158 ЄДРПОУ:
24100060

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

300 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Самусь
E-mail: [email protected] Телефон: +380577253349 ЄДРПОУ:
32444596

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

208 576,70 грн без ПДВ

Дивитись