електрична енергія
процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2019 року та за результатами прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2018-11-22-003012-c
з 10 груд. 2018 12:11
до 26 груд. 2018 11:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
електрична енергія процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2019 року та за результатами прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2018-11-22-003012-c Перейти до лоту |
Очікувана вартість 238 260,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 10 груд. 2018 12:09 | |
| Документи закупівлі | 10 груд. 2018 12:09 | |
| Документи закупівлі | 10 груд. 2018 12:09 | |
| Технічні специфікації | 10 груд. 2018 12:09 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти,культури,спорту та туризмуВас може зацікавити
129 473,70 грн без ПДВ
Дивитись193 662,00 грн без ПДВ
Дивитись168 000,00 грн без ПДВ
Дивитись