Овочі та фрукти в асортименті
ДК 021:2015, код 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти в асортименті)
Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами
з 5 груд. 2018 19:52
до 21 груд. 2018 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
капуста свіжа
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 7 100 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 2 |
цибуля
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 4 620 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 3 |
морква
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 4 310 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 4 |
буряк
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 3 100 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 5 |
квасоля
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 73 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 6 |
часник
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 28 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 7 |
яблука 1 сорт
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 2 550 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 8 |
апельсин
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 770 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 9 |
ківі
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 170 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 10 |
банан
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 1 670 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
| 11 |
лимон
Код ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
|
Кількість: 183 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 груд. 2018 19:49 | |
| Електронний підпис | 5 груд. 2018 19:49 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
192 885,00 грн без ПДВ
Дивитись201 375,00 грн без ПДВ
Дивитись257 562,08 грн без ПДВ
Дивитись