Кваліфіковані електронні довірчі послуги

Відповідно до додатку 1 до Договору (Тарифи на електронні довірчі послуги)

Очікувана вартість

99 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
16286441
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, Киев, вул. Дегтярівська, 38-44
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Тарануха
Володіння мовою:
Телефон:
+380444810262
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кваліфіковані електронні довірчі послуги

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 04119, Київська область, місто Київ, вул. Дегтярівська, 38-44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 груд. 2018 16:52
Не вказано 5 груд. 2018 16:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
99 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сокирко М.С.
Телефон: +380444814963 ЄДРПОУ:
32348248
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 груд. 2018 16:54
Підписаний договір 5 груд. 2018 16:53

Пропозиція

99 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів для здійснення перевірки текстів чи документів на предмет схожості з іншими текстами
Послуги з доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів для здійснення перевірки текстів чи документів на предмет схожості з іншими текстами
Ім'я:
Любов Шевченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380671708177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02070890
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

132 685,67 грн без ПДВ

Дивитись