ДК 021:2015 − 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)

Очікувана вартість

338 817,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 груд. 2018 15:53

до 20 груд. 2018 15:58

Аукціон

з 21 груд. 2018 14:13

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 груд. 2018 15:53 – 20 груд. 2018 15:58
Початок аукціону:
21 груд. 2018 14:13
Період уточнень:
5 груд. 2018 15:53 – 10 груд. 2018 15:58
Відповіді на питання до:
20 груд. 2018 15:58
Оскарження умов тендера:
5 груд. 2018 15:53 – 16 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 груд. 2018 16:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, передбаченого цим Законом (ч.І ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 груд. 2018 16:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37381473
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 71503, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, будинок 27 Б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Казакова Інна Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380613961800
E-mail:
Факс:
+380613960765

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 − 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

112 939 кВт*год

Період доставки:

1 січ. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 71503, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників 27 Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 груд. 2018 15:55
Проєкт договору 5 груд. 2018 15:55
Не вказано 5 груд. 2018 15:55
Технічні специфікації 5 груд. 2018 15:55
Документи закупівлі 5 груд. 2018 15:55
Документи закупівлі 5 груд. 2018 15:55
Не вказано 5 груд. 2018 15:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
338 817,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 694,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міський Палац культури "Сучасник" Енергодарської міської ради Запорізької області

Вас може зацікавити

Електрична енергія (ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія)
Електрична енергія (ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія)
Ім'я:
Ніна Савченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380500737246 ЄДРПОУ:
04591208

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

460 761,06 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Кушнір
E-mail: [email protected] Телефон: 380988499030 ЄДРПОУ:
43162486

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

518 287,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Подтиннік Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612240014 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26530675

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

450 000,00 грн без ПДВ

Дивитись