Молоко рідке жирністю не менше 2,6%, молоко згущене

ДК 021:2015, код 15510000-6 – Молоко та вершки (молоко рідке жирністю не менше 2,6%, молоко згущене) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена в порядку розділу IV Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами та згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Очікувана вартість

286 799,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 груд. 2018 16:29

до 21 груд. 2018 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 груд. 2018 16:29 – 21 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
5 груд. 2018 16:29 – 11 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
21 груд. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
5 груд. 2018 16:29 – 17 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 груд. 2018 16:27

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40901383
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, Новоукраїнський район, УЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 70
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Горбатенко Валентина
Володіння мовою:
Телефон:
+380525150038
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молоко рідке жирністю не менше 2,6% (пакет по 0,900 л.)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

9 380 л

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради
2

Молоко згущене (ж/б 0,440 кг.)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

2 925 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 27100, Кіровоградська обл., Новоукраїнка, за адресою підпорядкованих навчально-виховних закладів, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 груд. 2018 16:27
Не вказано 5 груд. 2018 16:26

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
286 799,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
286,80 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Молоко та вершки (молоко коров'яче ультрапастеризоване 2,5% жирнвсть)
Молоко та вершки (молоко коров'яче ультрапастеризоване 2,5% жирнвсть)
Ім'я:
Красюн Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380961349425 ЄДРПОУ:
24778098

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 249,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Світлана Деркач
E-mail: [email protected] Телефон: +380686937335 ЄДРПОУ:
02144513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

410 500,20 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г, Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г, Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Андрієць Ярослав Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380465321163 Факс:
+380465321163
Веб сайт: ЄДРПОУ:
05265826

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 938,46 грн без ПДВ

Дивитись