ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
з 3 груд. 2018 16:51
до 18 груд. 2018 17:25
з 19 груд. 2018 12:56
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
У зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару, через відкриті торги.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 груд. 2018 14:19 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 13 700 метр кубічний |
Період доставки:
17 груд. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 3 груд. 2018 16:52 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
306 946,80 грн без ПДВ
Дивитись359 166,67 грн без ПДВ
Дивитись198 947,00 грн без ПДВ
Дивитись