код ДК 021:2015: 19510000-4 (Шини для легкових транспортних засобів)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 3 груд. 2018 13:24
до 6 груд. 2018 14:00
з 6 груд. 2018 14:00
до 10 груд. 2018 16:00
з 10 груд. 2018 16:00
до 11 груд. 2018 15:57
з 11 груд. 2018 15:57
до 17 груд. 2018 15:47
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Шини для легкових транспортних засобів
Код ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
|
Кількість: 36 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт. Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 3 груд. 2018 13:25 | |
| Електронний підпис | 3 груд. 2018 13:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 груд. 2018 15:27 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 груд. 2018 15:57 | |
| Протокол розгляду | 11 груд. 2018 15:56 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 17 груд. 2018 15:41 | |
| Електронний підпис | 17 груд. 2018 15:47 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись130 782,50 грн без ПДВ
Дивитись172 000,00 грн без ПДВ
Дивитись