Комп'ютерне обладнання та приладдя

Інтерактивна дошка 2 шт, проектор короткофокусний з кронштейном 2 шт, ноутбук 6 шт, проектор звичайний 2 шт

Очікувана вартість

206 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 лист. 2018 13:33

до 17 груд. 2018 00:00

Аукціон

з 17 груд. 2018 11:47

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 лист. 2018 13:33 – 17 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
17 груд. 2018 11:47
Період уточнень:
30 лист. 2018 13:33 – 7 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
17 груд. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
30 лист. 2018 13:33 – 13 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 груд. 2018 10:12

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Кошти обласного бюджету Черкаської області на придбання комп'ютерного обладнання не є перехідними на наступний рік, відповідно до строків проведення відкритих торгів включаючи строк на підписання договору, процедура закупівлі не встигне відбутися до кінця року, у зв'язку з вищезазначеним скасовуємо процедуру закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 груд. 2018 11:06

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21382170
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19700, Черкаська область, Золотоноша, Обухова,39
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шмиг Анна Олегівна
Володіння мовою:
Телефон:
380639750110,
E-mail:
Факс:
0473753515

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комп'ютерне обладнання та приладдя

Код ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя

Кількість:

14 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 19700, Черкаська область, Золотоноша, вул. Обухова, 39

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 лист. 2018 13:34
Документи закупівлі 30 лист. 2018 13:34
Електронний підпис 30 лист. 2018 13:39
Електронний підпис 30 лист. 2018 13:39
Електронний підпис 30 лист. 2018 13:39
Електронний підпис 30 лист. 2018 13:39
Документи закупівлі 3 груд. 2018 09:59
Не вказано 3 груд. 2018 10:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
206 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 030,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Золотоніська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юрій Балабан
E-mail: [email protected] Телефон: +380970277772 ЄДРПОУ:
26645817

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

279 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Ім'я:
Євгенія Золкіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380956674337 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38362734
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

202 916,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина ШИМЧУК
E-mail: [email protected] Телефон: +380938357478 ЄДРПОУ:
38380088
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

296 493,33 грн без ПДВ

Дивитись