Послуги гарячого харчування

Послуги гарячого харчування

Services hot meals

Services hot meals

Очікувана вартість

7 282 797,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 27 лист. 2018 17:57

до 27 груд. 2018 19:00

Прекваліфікація
не було
Аукціон

з 1 лют. 2019 12:02

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 лист. 2018 17:57 – 27 груд. 2018 19:00
Початок аукціону:
1 лют. 2019 12:02
Період уточнень:
27 лист. 2018 17:57 – 17 груд. 2018 19:00
Відповіді на питання до:
27 груд. 2018 19:00
Оскарження умов тендера:
27 лист. 2018 17:57 – 23 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 лист. 2018 10:13

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

На підставі абз. 3 ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лист. 2018 17:20

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26136688
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49026, Дніпропетровська обл., Дніпро, м. Дніпропетровськ, вул.Прапорна, 25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ващенко Марина Іванівна (Popovich Irina )
Володіння мовою:
English
Телефон:
+380567222136, +380567222041
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги гарячого харчування

Services hot meals

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

14 січ. 2019 – 27 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 49026, Дніпропетровська обл., Дніпро, Прапорна, 25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 лист. 2018 17:54
Електронний підпис 27 лист. 2018 17:54
Електронний підпис 27 лист. 2018 17:54
Не вказано 28 лист. 2018 09:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 282 797,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
36 414,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
218 400,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3"ДОР"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) ДК 021:2015: 55510000-8)
ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) ДК 021:2015: 55510000-8)
Ім'я:
Ігор Миколайович Бровко
E-mail: [email protected] Телефон: +380669131174 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20556745

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 794 175,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Послуги з організації гарячого харчування учнів
Ім'я:
Кудрич Дмитро Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380140120212 Факс:
+380140120212
ЄДРПОУ:
44011634

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 366 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лот № 1 Послуги з організації харчування дітей Миклашівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Підберізцівської сільської ради (аутсорсинг), Лот № 2 Послуги з організації харчування дітей Чорнушовицької гімназії Підберізцівської сільської ради (аутсорсинг), Лот № 3 Послуги з організації харчування дітей Підберізцівського ліцею Підберізцівської сільської ради (аутсорсинг), Лот № 4 Послуги з організації харчування дітей Чижиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.А.Гнатишина Підберізцівської сільської ради (аутсорсинг), Лот № 5 Послуги з організації харчування дітей Верхньобілківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Підберізцівської сільської ради (аутсорсинг)
Лот № 1 Послуги з організації харчування дітей Миклашівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Підберізцівської сільської ради (аутсорсинг), Лот № 2 Послуги з організації харчуванн...
Ім'я:
Максим Прокопів
E-mail: [email protected] Телефон: +380965755927 ЄДРПОУ:
22372802

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 646 800,00 грн без ПДВ

Дивитись