Електрична енергія на 1 квартал 2019 року

Закупівля на 1 квартал 2019 року, в зв"язку з особливістю проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою та необхідністю безперервного постачання електричною енергією державну установу

Очікувана вартість

1 910 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 лист. 2018 23:51

до 9 груд. 2018 23:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 лист. 2018 23:51 – 9 груд. 2018 23:00
Період уточнень:
23 лист. 2018 23:51 – 29 лист. 2018 23:00
Відповіді на питання до:
9 груд. 2018 23:00
Оскарження умов тендера:
23 лист. 2018 23:51 – 5 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 лист. 2018 09:28

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40108913
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ференца Ракоці, будинок 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Плєсцова Галина Вікторівна (Ulyhanych Tetyana Stepanivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380312695372
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

670 150 кВт/год

Період доставки:

до 31 бер. 2019

Місце доставки:

Україна, 88000, Закарпатська область, За адресами замовника, За адресами замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 23 лист. 2018 23:52
23 лист. 2018 23:52
Проєкт договору 23 лист. 2018 23:52
23 лист. 2018 23:52
23 лист. 2018 23:52
23 лист. 2018 23:52
Технічні специфікації 23 лист. 2018 23:52
Електронний підпис 26 лист. 2018 09:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 910 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 550,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Національної поліції в Закарпатській області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рєзніченко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380459846826 ЄДРПОУ:
01994451

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 394 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бичова Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380661551797 ЄДРПОУ:
40460848

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 265 642,95 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Соловка Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380342558149 Факс:
+380342558168
ЄДРПОУ:
31075296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 745 759,41 грн без ПДВ

Дивитись