Природний газ на I півріччя 2019 року
відповілно до річного плану закупівель на 2019 рік
з 20 лист. 2018 14:11
до 6 груд. 2018 00:00
з 6 груд. 2018 14:19
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
абз. 3 ч. 1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 лист. 2018 10:15 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ на півріччя 2019 року
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 498 550 метри кубічні |
Період доставки:
до 30 черв. 2019
|
Місце доставки: Україна, 19617, Черкаська область, с. Байбузи, Рябоконя, 88 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 лист. 2018 14:17 | |
| Документи закупівлі | 20 лист. 2018 14:12 | |
| Документи закупівлі | 20 лист. 2018 14:12 | |
| Документи закупівлі | 20 лист. 2018 14:12 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 20 лист. 2018 14:17 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Черкаської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
10 206 986,60 грн без ПДВ
Дивитись6 394 725,00 грн без ПДВ
Дивитись3 966 185,42 грн без ПДВ
Дивитись