Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Очікувана вартість

3 212 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 лист. 2018 13:04

до 3 груд. 2018 00:00

Аукціон

з 3 груд. 2018 11:54

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 лист. 2018 13:04 – 3 груд. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
3 груд. 2018 11:54
Період уточнень:
16 лист. 2018 13:04 – 23 лист. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
3 груд. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
16 лист. 2018 13:04 – 29 лист. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лист. 2018 13:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Головою тендерного комітету помилково оголошена процедура

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лист. 2018 14:09

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02147475
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, пров.Ветеринарний, 2а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олег Володимирович Обідейко
Володіння мовою:
Телефон:
+380463175801,+380463175377
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

200 000 метр кубічний

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 16 лист. 2018 13:04
Електронний підпис 16 лист. 2018 13:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 212 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 212,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
80 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Ніжинської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Добрянська
E-mail: [email protected] Телефон: +380668151054 ЄДРПОУ:
02070855
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 984 205,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Шевченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380664887363 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08571446
22
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 126 310,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Павло Радченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542667165 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108777
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 713 331,57 грн без ПДВ

Дивитись