Код ДК 021:2015 –33600000-6 Фармацевтична продукція Аміновен інфант, Амікацин (АМІЦИЛ) ліофілізат, Цефтриаксон, Фортум (Зацеф), Сорцеф (гранули).

Очікувана вартість

556 520,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 14 лист. 2018 15:38

до 29 лист. 2018 17:00

Аукціон

з 30 лист. 2018 12:41

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 лист. 2018 15:38 – 29 лист. 2018 17:00
Початок аукціону:
30 лист. 2018 12:41
Період уточнень:
14 лист. 2018 15:38 – 19 лист. 2018 17:00
Відповіді на питання до:
29 лист. 2018 17:00
Оскарження умов тендера:
14 лист. 2018 15:38 – 25 лист. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лист. 2018 14:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Товар буде придбмано за рамковими угодами. Нагальність в проведенні відкритих торгів відпала.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 лист. 2018 11:43

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04350694
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04209, Київська область, Київ, вул. Богатирська, 30
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кожара Юрій Олександрович (Kogara Yuriy Oleksandrovich)
Володіння мовою:
Телефон:
380442013256
E-mail:
Факс:
2013256

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код ДК 021:2015 –33600000-6 Фармацевтична продукція Аміновен інфант, Амікацин (АМІЦИЛ) ліофілізат, Цефтриаксон, Фортум (Зацеф), Сорцеф (гранули). Процедура закупівлі: відкриті торги

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:

Кількість:

8 006 Флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 04209, місто Київ, Київ, Богатирська 30

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лист. 2018 14:35
Документи закупівлі 14 лист. 2018 15:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
556 520,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 590,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Київська міська дитяча клінічна лікарня №1

Вас може зацікавити

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 500 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 250 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 500 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 250 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
Ім'я:
Людмила Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: 380956038261 ЄДРПОУ:
05384318
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

520 925,23 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Катерина Тимченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38831595
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

361 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтична продукція (ДК 021:2015 – 33600000-6) (Sevoflurane)
Фармацевтична продукція (ДК 021:2015 – 33600000-6) (Sevoflurane)
Ім'я:
Катерина Тимченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38831595
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

949 118,69 грн без ПДВ

Дивитись