Автоматизація обліку заходів міських спортивних змагань осіб з інвалідністю

Автоматизація обліку заходів міських спортивних змагань осіб з інвалідністю

Очікувана вартість

185 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 29 жовт. 2018 15:26

до 1 лист. 2018 15:00

Прийом пропозицій

з 1 лист. 2018 15:00

до 5 лист. 2018 15:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 лист. 2018 15:00 – 5 лист. 2018 15:00
Період уточнень:
29 жовт. 2018 15:26 – 1 лист. 2018 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

У зв'язку з тим, що при розміщенні оголошення про проведення торгів на дану закупівлю було допущено помилку при зазначенні лотів

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21565278
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, Хрещатик, 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вольська Ольга Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
380997967629
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автоматизація обліку заходів міських спортивних змагань осіб з інвалідністю

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Місце доставки:

Україна, 04071, місто Київ, Київ, Верхній Вал, 42-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 29 жовт. 2018 15:26
29 жовт. 2018 15:26
Проєкт договору 29 жовт. 2018 15:26

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
185 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
925,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ»

Вас може зацікавити

Послуги, пов’язані з наданням доступу до програмного продукту Articulate 360 AI Teams
Послуги, пов’язані з наданням доступу до програмного продукту Articulate 360 AI Teams
Ім'я:
Софія Зеленська
E-mail: [email protected] Телефон: +380445863505 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20077720
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

240 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з доступу в режимі онлайн до програмного забезпечення “Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 6 клас
Послуги з доступу в режимі онлайн до програмного забезпечення “Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 6 клас
Ім'я:
Вікторія Храмченкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380965927198 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26461922

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

299 850,00 грн без ПДВ

Дивитись
Налаштування програмного забезпечення з централізованої обробки даних ( астрономічних кадрів) оптичних засобів спостереження
Налаштування програмного забезпечення з централізованої обробки даних ( астрономічних кадрів) оптичних засобів спостереження
Ім'я:
Вечерук Ірина Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442816907 ЄДРПОУ:
24507442

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись