Послуги з модернізації вузлів обліку газу виробничих підрозділів служби Колії регіональної філії «Одеська залізниця»
детальніше див. тендерну документацію
з 27 жовт. 2018 18:37
до 12 лист. 2018 10:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити процедуру - відкриті торги в зв’язку з технічною помилкою, а саме не коректна публікація документів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 лист. 2018 15:42 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1.Послуги з модернізації вузла обліку газу Христинівської дистанції колії детальніше див. Додаток №1 тендерної документації Перейти до лоту |
Очікувана вартість 73 613,00 грн без ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
Лот 2. Послуги з модернізації вузла обліку газу Каховської дистанції колії. детальніше див. Додаток №1 тендерної документації Перейти до лоту |
Очікувана вартість 72 079,00 грн без ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 жовт. 2018 18:35 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"Вас може зацікавити
169 000,00 грн без ПДВ
Дивитись89 400,00 грн без ПДВ
Дивитись166 409,17 грн без ПДВ
Дивитись