Світильники та освітлювальна арматура. (Лампи настільні)

Детальний опис предмета закупівлі та технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

18 270,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 10 жовт. 2018 15:23

до 12 жовт. 2018 17:00

Прийом пропозицій

з 16 жовт. 2018 09:00

до 18 жовт. 2018 12:00

Аукціон

з 19 жовт. 2018 15:09

до 19 жовт. 2018 15:30

Кваліфікація

з 19 жовт. 2018 15:30

до 13 лист. 2018 09:47

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 жовт. 2018 09:00 – 18 жовт. 2018 12:00
Початок аукціону:
19 жовт. 2018 15:09 – 19 жовт. 2018 15:30
Період уточнень:
10 жовт. 2018 15:23 – 12 жовт. 2018 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Алла Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380639703667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лампи настільні

Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Б. Хмельницького, 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 жовт. 2018 15:23
Електронний підпис 10 жовт. 2018 15:28
Не вказано 19 жовт. 2018 15:30
Не вказано 19 жовт. 2018 15:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 270,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
91,35 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ САВЧЕНКО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380663161580 ЄДРПОУ:
3222000374
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 19 жовт. 2018 15:46
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57
Не вказано 17 жовт. 2018 22:57

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 лист. 2018 11:13
12 лист. 2018 11:11

Пропозиція

13 400,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Денис Каменщиков
E-mail: [email protected] Телефон: +380684789827 ЄДРПОУ:
2842000013

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56
Не вказано 16 жовт. 2018 13:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
13 лист. 2018 09:43
Електронний підпис 13 лист. 2018 09:46

Пропозиція

13 496,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))
Ім'я:
Андрій Ільченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380986277707 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08571363
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 981,33 грн без ПДВ

Дивитись
Світильники та освітлювальна арматура (Ліхтар ручний прожекторний)
Світильники та освітлювальна арматура (Ліхтар ручний прожекторний)
Ім'я:
Головачова Марія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442936381 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 080,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Заверуха Ірина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380682933041 ЄДРПОУ:
02070693
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 166,66 грн без ПДВ

Дивитись