Нерегулярні пасажирські перевезення

Очікувана вартість

50 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

відповідно до п.4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів ..з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 лист. 2018 16:36
Не вказано 13 лист. 2018 16:35

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40020572
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 30а
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Кияницька
Володіння мовою:
Телефон:
+380676801318
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Нерегулярні пасажирські перевезення

Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Січових Стрільців, 30А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 жовт. 2018 17:25
Не вказано 8 жовт. 2018 17:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
50 000,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гобела Володимир Володимирович
Телефон: +380996036966 ЄДРПОУ:
3245517192

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 8 жовт. 2018 17:26
Електронний підпис 8 жовт. 2018 17:26

Пропозиція

50 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (Філія публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Івано-Франківська регіональна дирекція "КАРПАТИ")

Вас може зацікавити

Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору переможців конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору переможців конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (показник національного класифікатора України...
Ім'я:
Шаповал Олександра Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0996029726 ЄДРПОУ:
32827468
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

67 650,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги міжнародного перевезення (Закупівля послуги здійснюється в межах реалізації проєкту «Дике життя у великому місті: захист і промоція дикої природи й біорізноманіття в Луцьку та Жешуві»)
Послуги міжнародного перевезення (Закупівля послуги здійснюється в межах реалізації проєкту «Дике життя у великому місті: захист і промоція дикої природи й біорізноманіття в Луцьку та Жешуві»)
Ім'я:
Кучинський Андрій Євгенович
E-mail: [email protected] Телефон: 380332777916 ЄДРПОУ:
04051327

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 000,00 грн без ПДВ

Дивитись