Шкільні меблі
Необхідність проведення переговорної процедури закупівлі послуг ЄЗС ДК 021-2015-39160000-1 «Шкільні меблі» виникла, у зв’язку з тим, що відкриті торги на здійснення цієї закупівлі вже двічі відмінені ( UA-2018-07-19-002275-b; UA-2018-08-08-001644-a)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Шкільні меблі
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 111 одиниця |
Період доставки:
22 жовт. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 53700, Дніпропетровська область, смт Широке, вул. Вишнева, буд.1А |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 17:11 | |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 17:11 | |
| Електронний підпис | 5 жовт. 2018 17:13 | |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 17:11 | |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 17:11 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 17:14 | |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 17:14 |
Пропозиція
235 193,00 грн з ПДВСтатус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ШИРОКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇВас може зацікавити
296 148,00 грн без ПДВ
Дивитись156 250,00 грн без ПДВ
Дивитись225 000,00 грн без ПДВ
Дивитись