Підсвічувані вказівники і вивіски (лайтбокс, консоль, вивіска з підсвічуванням для установи нового формату)

Очікувана вартість

236 700,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 5 жовт. 2018 10:58

до 10 жовт. 2018 14:00

Прийом пропозицій

з 10 жовт. 2018 14:00

до 16 жовт. 2018 14:30

Аукціон

з 17 жовт. 2018 13:00

до 17 жовт. 2018 13:45

Кваліфікація

з 17 жовт. 2018 13:45

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
10 жовт. 2018 14:00 – 16 жовт. 2018 14:30
Початок аукціону:
17 жовт. 2018 13:00 – 17 жовт. 2018 13:45
Період уточнень:
5 жовт. 2018 10:58 – 10 жовт. 2018 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

У зв’язку з помилкою у технічному завданні Додаток №1 до оголошення про проведення процедури закупівлі в частині характеристики товару за найменуванням товару вивіска з підсвічуванням (фриз із логотипом та дескриптором) та не відповідності характеристикам вищезазначеного товару зазначеного у проекті договору Додаток №3 до оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 жовт. 2018 17:32

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
09334702
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84302, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Рози Люксембург, 54
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Руслан Осика
Володіння мовою:
Телефон:
+380676252596
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вивіска з підсвічуванням (фриз із логотипом та дескриптором)

Код ДК 021:2015: 31523000-8 Підсвічувані вказівники і вивіски

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 30 квіт. 2019

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 39-41
2

Консоль з логотипом та надписом 24/7 (з підсвічуванням)

Код ДК 021:2015: 31523000-8 Підсвічувані вказівники і вивіски

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 30 квіт. 2019

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 39-41
3

Лайтбокс

Код ДК 021:2015: 31523000-8 Підсвічувані вказівники і вивіски

Кількість:

3 одиниця

Період доставки:

до 30 квіт. 2019

Місце доставки:

Україна, 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 39-41

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2018 13:45
Не вказано 17 жовт. 2018 13:45
Проєкт договору 5 жовт. 2018 10:58
Не вказано 5 жовт. 2018 10:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
236 700,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 200,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дорошенко Віталій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380990338005 ЄДРПОУ:
36972359

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:32
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:40
Підтвердження відповідності 16 жовт. 2018 11:49
Підтвердження відповідності 16 жовт. 2018 11:49
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:32
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:32
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:32
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:31
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:32
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2018 17:32

Пропозиція

154 998,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Козинець Олександр Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676213926 ЄДРПОУ:
19388797

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 жовт. 2018 11:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 жовт. 2018 10:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 жовт. 2018 10:57
Цінова пропозиція 12 жовт. 2018 10:57
Електронний підпис 12 жовт. 2018 11:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 жовт. 2018 10:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 жовт. 2018 10:57

Пропозиція

155 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Миколенко Юлія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380730815115 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37190898

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 жовт. 2018 12:19
Не вказано 16 жовт. 2018 12:19
Не вказано 16 жовт. 2018 12:19

Пропозиція

156 240,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Кожекін Костянтин Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676329844 ЄДРПОУ:
2670312677

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 жовт. 2018 11:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 жовт. 2018 10:48
Електронний підпис 12 жовт. 2018 11:02
Цінова пропозиція 12 жовт. 2018 10:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 жовт. 2018 10:48

Пропозиція

172 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Л-АРТ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380443610021 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32615993

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 жовт. 2018 10:46
Не вказано 16 жовт. 2018 10:46
Не вказано 16 жовт. 2018 10:46
Не вказано 16 жовт. 2018 10:46
Не вказано 16 жовт. 2018 10:46

Пропозиція

212 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Василь Олексенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380502584977 ЄДРПОУ:
1900514274

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 16 жовт. 2018 13:16

Пропозиція

228 300,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Ощадбанк” філія – Донецьке обласне управління"