код ДК 021:2015: 45000000-7 (Послуги з поточного ремонту складів №2 - №6)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 2 жовт. 2018 14:46
до 5 жовт. 2018 15:30
з 5 жовт. 2018 15:30
до 10 жовт. 2018 18:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з поточного ремонту складів №2 - №6
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 5 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 жовт. 2018 14:47 | |
| Документи закупівлі | 2 жовт. 2018 14:46 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
240 000,00 грн без ПДВ
Дивитись477 288,00 грн без ПДВ
Дивитись279 109,00 грн без ПДВ
Дивитись