Електрична енергія

Електрична енергія

Очікувана вартість

90 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

непідписання учасником договору про закупівлю у строк 20 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 жовт. 2018 14:09

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21411434
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 59334, Чернівецька обл., Дубівці, Кіцманський район
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Богайчук Любомира Романівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380373631153
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

34 000 кВт*год

Період доставки:

1 жовт. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 59334, Чернівецька обл., Дубівці, об'єкти Замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 жовт. 2018 17:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
90 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
В.В.Бакланов
Телефон: +0372584980 ЄДРПОУ:
00130760
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 жовт. 2018 17:26
Не вказано 2 жовт. 2018 17:26
Не вказано 2 жовт. 2018 17:26

Пропозиція

90 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДУБІВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Мар'яна Кунашня
E-mail: [email protected] Телефон: +380565490005 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41402738

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 682,06 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги про постачання електричної енергії з розподілом. Код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія)
Послуги про постачання електричної енергії з розподілом. Код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія)
Ім'я:
Мирослав Маркович
E-mail: [email protected] Телефон: +380312617258 ЄДРПОУ:
01184309

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 346,37 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Васильченко
E-mail: [email protected] Телефон: 380508809527 ЄДРПОУ:
35670224

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 500,49 грн без ПДВ

Дивитись