Проекційне обладнання, у складі: проектор, проекційний екран, кронштейн для проектора та кабель
з 2 жовт. 2018 23:55
до 18 жовт. 2018 16:00
з 19 жовт. 2018 12:48
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги не відбулись
Пояснення
Замовником двічі оголошувалися процедури відкритих торгів на закупівлю - «Код згідно ДК 021:2015 –32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Проекційне обладнання, у складі: проектор, проекційний екран, кронштейн для проектора та кабель). Проте обидві процедури відкритих торгів не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. Відповідно дві процедури відкритих торгів було відмінено на підставі абз. 7 ч. 1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі по тексту - Закон): «Замовник відміняє торги в разі відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом». В даній ситуації наявні обґрунтовані підстави для обрання саме переговорної процедури для закупівлі - «Код згідно ДК 021:2015 –32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Проекційне обладнання, у складі: проектор, проекційний екран, кронштейн для проектора та кабель) на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі»: «переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Враховуючи нагальну потребу у здійсненні даної закупівлі та для забезпечення належних умов навчального процесу учнів, необхідно в найкоротші строки провести процедуру закупівлі. Тендерним комітетом помилково оголошено втретє процедуру відкритих торгів. Оскільки в даній ситуації необхідно було обрати та розпочати саме переговорну процедуру. Тому доцільно відмінити розпочату процедуру відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2018-10-02-000769-b) та в найкоротші строки провести переговорну процедуру закупівлі. В даній ситуації наявні підстави для визнання торгів такими, що не відбулися на підставі абз. 3 ч. 2 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі»: «Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі якщо здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 жовт. 2018 11:29 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Проекційне обладнання, у складі: проектор, проекційний екран, кронштейн для проектора та кабель
Код ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 16 комплекти |
Період доставки:
до 1 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, нс. Вовчищовичі, с.Зав'язанці, с.Крукеничі, с. Малнів, с.Крукеничі, с.Черневе, с. Боляновичі , с.Великі Мокряни, с.Гостинцеве, с.Золотковичі, с.Малнівська Воля, с.Мишлятичі, с.Старява, с.Хідновичі, с.Мелешки, с.Підгать, навчальні заклади відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, Мостиський р-н, с. Вовчищовичі, вул. Центральна, 2, с.Зав'язанці, вул. Центральна, 67а, с.Крукеничі, вул. Садова, 3, с. Малнів, с.Крукеничі, вул. Садова, 3, с.Черневе, вул. Шашкевича, 9, с. Боляновичі , с.Великі Мокряни, с.Гостинцеве, вул. Центральна, 67, с.Золотковичі, вул. Центральна, 65, с.Малнівська Воля, вул. Івана Дуцька, 84, с.Мишлятичі, с.Старява, вул. О.Шибуньки, 3, с.Хідновичі, вул. Ів.Франка, 10, с.Мелешки, вул. Широка, 94, с.Підгать, вул. Бережанська, 8, згідно додатку №4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 3 жовт. 2018 00:38 | |
| Електронний підпис | 3 жовт. 2018 01:10 | |
| Документи закупівлі | 3 жовт. 2018 00:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Мостиської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
430 624,00 грн з ПДВ
Дивитись216 666,67 грн без ПДВ
Дивитись143 166,67 грн без ПДВ
Дивитись