код ДК 021:2015: 45000000-7 (Послуги з поточного ремонту сміттєзбірника «ДП «ХМТП»)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 20 вер. 2018 15:39
до 25 вер. 2018 17:00
з 27 вер. 2018 08:00
до 1 жовт. 2018 17:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з поточного ремонту сміттєзбірника «ДП «ХМТП»
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 1 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 20 вер. 2018 15:39 | |
| Електронний підпис | 20 вер. 2018 15:47 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
158 843,31 грн без ПДВ
Дивитись335 049,26 грн без ПДВ
Дивитись340 584,17 грн без ПДВ
Дивитись