м'ясо
з 20 вер. 2018 16:22
до 8 жовт. 2018 00:00
з 8 жовт. 2018 12:52
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 вер. 2018 15:36 | |
| Не вказано | 25 вер. 2018 15:34 | |
| Не вказано | 25 вер. 2018 14:22 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
яловичина свіжа
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 500 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 77300, Івано-Франківська область, Калуш, вул. Шевченка. 6 |
| 2 |
філе куряче охолоджене
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 500 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 77300, Івано-Франківська область, Калуш, вул. Шевченка, 6 |
| 3 |
свинина свіжа
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 600 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 77300, Івано-Франківська область, Калуш, вул. Шевченка, 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 20 вер. 2018 16:22 | |
| Документи закупівлі | 20 вер. 2018 16:22 | |
| Електронний підпис | 20 вер. 2018 16:24 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Калуської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
155 000,00 грн без ПДВ
Дивитись270 500,00 грн без ПДВ
Дивитись297 910,00 грн без ПДВ
Дивитись