Природний газ

Очікувана вартість

1 530 309,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 вер. 2018 14:02

до 12 жовт. 2018 00:00

Аукціон

з 12 жовт. 2018 15:15

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 вер. 2018 14:02 – 12 жовт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
12 жовт. 2018 15:15
Період уточнень:
19 вер. 2018 14:02 – 2 жовт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
12 жовт. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
19 вер. 2018 14:02 – 8 жовт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 жовт. 2018 17:05

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Згідно протоколу засідання тендерного комітету Замовника №103 від 09.10.2018 року було прийнято рішення про відміну (скасування) оголошення про проведення відкритих торгів по предмету закупівлі: ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ) Ідентифікатор закупівлі UA-2018-09-19-000577-a на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (Далі – Закон), а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 жовт. 2018 14:06

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38500907
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, Центральна, 139
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гадірова Оксана Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
052345-04-57
E-mail:
Факс:
052345-04-57

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

113 000 метри кубічні

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 19 вер. 2018 14:02
Документи закупівлі 19 вер. 2018 14:02
Документи закупівлі 19 вер. 2018 14:02
Документи закупівлі 19 вер. 2018 14:02
Електронний підпис 21 вер. 2018 10:42
Електронний підпис 21 вер. 2018 10:42
Не вказано 4 жовт. 2018 16:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 530 309,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 600,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ольга Садлівська
E-mail: [email protected] Телефон: +380966775112 ЄДРПОУ:
02770239

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 207 892,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Чванкіна Юлія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673856214 ЄДРПОУ:
44059383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

781 580,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Кухар
E-mail: [email protected] Телефон: +380969734529 ЄДРПОУ:
08733794

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 529 469,00 грн без ПДВ

Дивитись