Послуги з обробки даних

Очікувана вартість

165 109,20 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070855
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 76019, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Блищак
Володіння мовою:
Телефон:
+380633476099
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з обробки даних

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

12 340 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 76019, Івано-Франківська область, м. Івано=Франківськ, вул. Карпатська, 15

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 вер. 2018 10:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
165 109,20 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Єсаулов Ю.В.
Телефон: +380442462783 ЄДРПОУ:
30674051
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 вер. 2018 10:09
Додаток до договору 19 вер. 2018 10:09
Електронний підпис 19 вер. 2018 10:10

Пропозиція

165 109,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись