Картриджі, фотокондуктори, інші змінні частини та приладдя до пристроїв друку, 2 лоти
Кількість товарівг: за лотами 1, 2: 28 найменувань, у тому числі:
лот 1 – 19 найменувань;
лот 2 – 9 найменувань.
Місце поставки товарів: за лотами 1, 2: на склади замовника в м. Києві та регіонах України відповідно до умов тендерної документації.
Строк
Cartridges, photo conductor units, other replacement parts and accessories for printing devices, 2 lots
Quantity of goods : 28 items, including: lot 1 - 19 items. lot 2 - 9 items; Place for delivery of goods: to the warehouses of the customer in Kyiv and regions of Ukraine in accordance with the terms of the tender documentation. Term for delivery of goods for lot 1 and lot 2 - within 10 calendar days from the date of the request receipt.
з 17 вер. 2018 14:37
до 19 жовт. 2018 11:00
з 19 жовт. 2018 11:03
до 31 жовт. 2018 23:00
з 1 лист. 2018 11:46
до 1 лист. 2018 12:22
з 1 лист. 2018 12:22
до 9 лист. 2018 13:14
з 9 лист. 2018 13:14
до 27 лист. 2018 14:08
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
лот 1 – матеріали до пристроїв друку виробництва компанії OKI lot 1 – materials for printing machines produced by OKI Перейти до лоту |
Очікувана вартість 4 752 523,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
лот 2 – матеріали до пристроїв друку виробництва компанії Hewlett-Packard (HP) lot 2 – materials for printing machines produced by Hewlett-Packard (HP) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 488 898,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 лист. 2018 12:07 | |
| Не вказано | 1 лист. 2018 12:22 | |
| Електронний підпис | 17 вер. 2018 14:51 | |
| Проєкт договору | 17 вер. 2018 14:37 | |
| Документи закупівлі | 17 вер. 2018 14:37 | |
| Технічні специфікації | 17 вер. 2018 14:37 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Національний Банк УкраїниВас може зацікавити
10 257 250,00 грн без ПДВ
Дивитись3 735 333,33 грн без ПДВ
Дивитись