"ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт системи електропостачання пункту пропуску ""Могилів – Подільський - Отач"" за адресою: Вінницька обл., м.Могилів – Подільський пл.Соборна,7 (45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація) - Капітальний ремонт системи електропостачання"

Повторне оприлюднення оголошення про проведення закупівлі (Протоколи тендерного комітету від 21.08.2018 №39, від 07.09.18 №42)

Очікувана вартість

3 376 795,17 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 вер. 2018 12:42

до 23 вер. 2018 14:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 вер. 2018 12:42 – 23 вер. 2018 14:00
Період уточнень:
7 вер. 2018 12:42 – 13 вер. 2018 14:00
Відповіді на питання до:
23 вер. 2018 14:00
Оскарження умов тендера:
7 вер. 2018 12:42 – 19 вер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 вер. 2018 12:45

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39510664
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21034, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Лебединського, 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Буяльський
Володіння мовою:
Телефон:
+380432618296
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт системи електропостачання пункту пропуску "Могилів – Подільський - Отач"

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 24000, Вінницька область, м.Могилів – Подільський , пл.Соборна,7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Кошторис 7 вер. 2018 12:43
Електронний підпис 7 вер. 2018 12:45
Проєкт договору 7 вер. 2018 12:43
Технічні специфікації 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43
Документи закупівлі 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43
Кваліфікаційні критерії 7 вер. 2018 12:43
Не вказано 7 вер. 2018 12:43

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

загальний термін гарантійного обслуговування об'єкту після капітального ремонту

Опис: 10 років і більше -5%, 9 років -4 %, 8 років - 3%, 7 років - 2%, 6 років - 1%, менше 6 років - 0%

Назва опції:

10 років і більше

Вага опції:

5.0 %

Назва опції:

9 років

Вага опції:

4.0 %

Назва опції:

8 років

Вага опції:

3.0 %

Назва опції:

7 років

Вага опції:

2.0 %

Назва опції:

6 років

Вага опції:

1.0 %

Назва опції:

менше 6 років

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 376 795,17 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
33 767,95 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
15 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницька митниця ДФС

Вас може зацікавити

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50042
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 933 787,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 155 092,00 грн без ПДВ

Дивитись