"ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт асфальтного покриття у Міжнародному автомобільному пункті пропуску ""Могилів – Подільський - Отач"" за адресою: Вінницька обл., м.Могилів – Подільський пл.Соборна,7 (1 та 2 черги) - (45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація) - Капітальний ремонт асфальтного покриття

Повторне оприлюднення оголошення про проведення закупівлі (протоколи тендерного комітету від 21.08.18 №38, від 07.09.18 №42)

Очікувана вартість

14 817 198,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 вер. 2018 12:36

до 23 вер. 2018 14:00

Аукціон

з 24 вер. 2018 13:16

до 24 вер. 2018 13:43

Кваліфікація

з 24 вер. 2018 13:43

до 18 жовт. 2018 17:43

Пропозиції розглянуто

з 18 жовт. 2018 17:43

до 31 жовт. 2018 12:32

Подання пропозицій:
7 вер. 2018 12:36 – 23 вер. 2018 14:00
Початок аукціону:
24 вер. 2018 13:16 – 24 вер. 2018 13:43
Період уточнень:
7 вер. 2018 12:36 – 13 вер. 2018 14:00
Відповіді на питання до:
23 вер. 2018 14:00
Оскарження умов тендера:
7 вер. 2018 12:36 – 19 вер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 вер. 2018 12:46

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39510664
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21034, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Лебединського, 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Буяльський
Володіння мовою:
Телефон:
+380432618296
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт асфальтного покриття у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Могилів – Подільський - Отач"

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 24000, Вінницька область, м. Могилів-Подільський, пл. Соборна, 7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 7 вер. 2018 12:36
Кваліфікаційні критерії 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Проєкт договору 7 вер. 2018 12:36
Електронний підпис 7 вер. 2018 12:46
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Документи закупівлі 7 вер. 2018 12:36
Кошторис 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 7 вер. 2018 12:36
Не вказано 24 вер. 2018 13:43
Не вказано 24 вер. 2018 13:43

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

загальний термін гарантійного обслуговування об'єкту після капітального ремонту

Опис: 10 років і більше -5%, 9 років -4 %, 8 років - 3%, 7 років - 2%, 6 років - 1%, менше 6 років - 0%

Назва опції:

10 років і більше

Вага опції:

5.0 %

Назва опції:

9 років

Вага опції:

4.0 %

Назва опції:

8 років

Вага опції:

3.0 %

Назва опції:

7 років

Вага опції:

2.0 %

Назва опції:

6 років

Вага опції:

1.0 %

Назва опції:

менше 6 років

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
14 817 198,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
148 171,98 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
50 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сніцар Ольга Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380432665050 Факс:
+380432665918
Веб сайт: ЄДРПОУ:
33448963

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 вер. 2018 12:26
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 3 жовт. 2018 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 3 жовт. 2018 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Цінова пропозиція 23 вер. 2018 12:24
Електронний підпис 23 вер. 2018 12:26
Електронний підпис 23 вер. 2018 12:26
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 3 жовт. 2018 13:10
Технічні специфікації 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 3 жовт. 2018 13:10
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 27 вер. 2018 10:19
Не вказано 27 вер. 2018 10:10
Не вказано 3 жовт. 2018 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 вер. 2018 12:24
Не вказано 3 жовт. 2018 13:10

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 жовт. 2018 11:31
Витяг з реєстру 12 жовт. 2018 11:25
Протокол розгляду 12 жовт. 2018 11:27

Пропозиція

14 451 518,94 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

загальний термін гарантійного обслуговування об'єкту після капітального ремонту

Опис: 10 років і більше -5%, 9 років -4 %, 8 років - 3%, 7 років - 2%, 6 років - 1%, менше 6 років - 0%

Назва опції:

10 років і більше

Вага опції:

5.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

5.0 %

Коефіцієнт:

1.053
Ім'я:
Бзнуні Карен Буртелович
E-mail: [email protected] Телефон: +380433764445 Факс:
+380433764445
ЄДРПОУ:
35711710

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 18 жовт. 2018 15:23
Цінова пропозиція 22 вер. 2018 16:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 вер. 2018 16:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 18 жовт. 2018 14:45
Цінова пропозиція 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 31 жовт. 2018 10:57
Не вказано 18 жовт. 2018 15:43
Не вказано 22 жовт. 2018 10:21
Кошторис 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 31 жовт. 2018 11:30
Підтвердження відповідності 22 вер. 2018 16:05
Цінова пропозиція 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 31 жовт. 2018 11:05
Цінова пропозиція 22 вер. 2018 16:05
Цінова пропозиція 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 18 жовт. 2018 15:33
Кошторис 22 вер. 2018 16:05
Не вказано 31 жовт. 2018 11:30
Не вказано 23 жовт. 2018 09:46
Не вказано 18 жовт. 2018 13:38
Не вказано 19 жовт. 2018 14:05
Не вказано 22 жовт. 2018 10:21
Не вказано 18 жовт. 2018 15:10
Не вказано 31 жовт. 2018 11:30
Не вказано 18 жовт. 2018 13:38
Кошторис 22 вер. 2018 16:05
Підтвердження відповідності 22 вер. 2018 16:05
Цінова пропозиція 22 вер. 2018 16:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 15 жовт. 2018 08:49
Електронний підпис 18 жовт. 2018 17:43
Протокол розгляду 18 жовт. 2018 17:36

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 жовт. 2018 12:31
Підписаний договір 31 жовт. 2018 12:30

Пропозиція

14 519 908,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
залучати субпідрядника не планується
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

загальний термін гарантійного обслуговування об'єкту після капітального ремонту

Опис: 10 років і більше -5%, 9 років -4 %, 8 років - 3%, 7 років - 2%, 6 років - 1%, менше 6 років - 0%

Назва опції:

10 років і більше

Вага опції:

5.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

5.0 %

Коефіцієнт:

1.053
Ім'я:
Пустовіт Надія
E-mail: [email protected] Телефон: 380679138981, 380679138981 ЄДРПОУ:
33819662

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 вер. 2018 12:06
Електронний підпис 22 вер. 2018 12:06
Підтвердження відповідності 22 вер. 2018 12:04

Пропозиція

14 762 400,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

загальний термін гарантійного обслуговування об'єкту після капітального ремонту

Опис: 10 років і більше -5%, 9 років -4 %, 8 років - 3%, 7 років - 2%, 6 років - 1%, менше 6 років - 0%

Назва опції:

менше 6 років

Вага опції:

0.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

0.0 %

Коефіцієнт:

1.0

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницька митниця ДФС

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).
Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої тех...
Ім'я:
Наталія Коханюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380988064241 ЄДРПОУ:
13713569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 375 194,44 грн без ПДВ

Дивитись
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Ім'я:
Кондратюк Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362635987 ЄДРПОУ:
05517742

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 146 209,17 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Окружна м. Волочиськ Хмельницької області»
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Окружна м. Волочиськ Хмельницької області»
Ім'я:
Ганна Поліщук
E-mail: [email protected] Телефон: +380685167559 ЄДРПОУ:
03355749

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 830 827,67 грн без ПДВ

Дивитись