«Капітальний ремонт (термомодернізація) лікарської амбулаторії с. Старомлинівка, вул. Леніна, 70, Великоновосілківського р-ну Донецької області. Коригування», ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, за кодом CPV за ДК 021:2015: 45453000-7 капітальний ремонт і реставрація

Детальна інформація про найменування предмета закупівлі зазначена у Додатку 2 до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

1 114 807,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 3 вер. 2018 10:19

до 6 вер. 2018 11:00

Прийом пропозицій

з 7 вер. 2018 11:00

до 12 вер. 2018 17:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 вер. 2018 17:00

до 21 вер. 2018 14:09

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 вер. 2018 11:00 – 12 вер. 2018 17:00
Період уточнень:
3 вер. 2018 10:19 – 6 вер. 2018 11:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Алла Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380639703667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт (термомодернізація) лікарської амбулаторії с. Старомлинівка, вул. Леніна, 70, Великоновосілківського р-ну Донецької області. Коригування»

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 85552, Донецька область, СТАРОМЛИНІВКА, вул. Леніна, 70, с. Старомлинівка Великоновосілківського р-ну Донецької області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 вер. 2018 10:21
Електронний підпис 3 вер. 2018 10:21
Документи закупівлі 3 вер. 2018 10:19

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 114 807,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 574,04 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
5 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Кізіменко Марк Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 380664374657, 380503263050 ЄДРПОУ:
24157485

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 вер. 2018 09:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Електронний підпис 12 вер. 2018 09:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Цінова пропозиція 12 вер. 2018 09:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2018 09:25

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 вер. 2018 14:08
21 вер. 2018 14:07

Пропозиція

1 113 807,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт центрального Монументу на території міжнародного Меморіалу жертв тоталітаризму 1937–1941 років Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 34
Капітальний ремонт центрального Монументу на території міжнародного Меморіалу жертв тоталітаризму 1937–1941 років Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 34
Ім'я:
Шотик Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442533571 Факс:
+380442530355
Веб сайт: ЄДРПОУ:
35371053

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 542 010,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 306 313,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ...
Ім'я:
Тарасенко Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442598219 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39612276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 470 975,00 грн без ПДВ

Дивитись