Поточний середній ремонт дороги комунальної власності в с.Алтинівка,вул.Чайківка

Очікувана вартість

1 000 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 серп. 2018 14:19

до 21 вер. 2018 10:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 24 вер. 2018 11:50

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 серп. 2018 14:19 – 21 вер. 2018 10:00
Період уточнень:
31 серп. 2018 14:19 – 11 вер. 2018 10:00
Відповіді на питання до:
21 вер. 2018 10:00
Оскарження умов тендера:
31 серп. 2018 14:19 – 17 вер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 вер. 2018 11:44

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Процедура відкритих торгів проведена з порушенням термінів подачі документів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2018 12:50

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04389450
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41346, Сумська область, село Алтинівка, вул.Шлях , 26
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Немеровець Михайло Іванович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380973699863
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Поточний середній ремонт дороги комунальної власності в с.Алтинівка,вул.Чайківка

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 000 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 2018 14:28
Електронний підпис 31 серп. 2018 14:28
Не вказано 24 вер. 2018 11:50
Документи закупівлі 11 вер. 2018 11:39
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:21
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:21
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:19
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:20
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:20
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:20
Документи закупівлі 31 серп. 2018 14:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 000 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Алтинівська сільська рада Кролевецького району Сумської області

Вас може зацікавити

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Ім'я:
Аладін Євгеній Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380732122708 ЄДРПОУ:
40422357

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 631 611,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240217-2 Яворівка – /Т-24-09/, км 0+000 – км 2+600 (окремими ділянками)
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240217-2 Яворівка – /Т-24-09/, км 0+000 – км 2+600 (окремими ділянками)
Ім'я:
Аладін Євгеній Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380732122708 ЄДРПОУ:
40422357

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

734 220,83 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240207-2 Шрамківка - ст. Драбів км 5+600 – км 12+000, км 16+000 - км 20+000 (окремими ділянками)
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240207-2 Шрамківка - ст. Драбів км 5+600 – км 12+000, км 16+000 - км 20+000 (окремими ділянками)
Ім'я:
Аладін Євгеній Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380732122708 ЄДРПОУ:
40422357

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 305 282,83 грн без ПДВ

Дивитись