Офісне устаткування та приладдя різне
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 20 серп. 2018 12:00
до 21 серп. 2018 13:00
з 21 серп. 2018 14:00
до 22 серп. 2018 17:00
з 23 серп. 2018 13:08
до 23 серп. 2018 13:29
з 23 серп. 2018 13:29
до 28 серп. 2018 14:53
з 28 серп. 2018 14:53
до 31 серп. 2018 11:13
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Канцелярські товари
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Код:
000 Не визначено
|
Кількість: 6 шт. |
Період доставки:
до 30 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 20 серп. 2018 12:00 | |
| Електронний підпис | 20 серп. 2018 12:00 | |
| Не вказано | 23 серп. 2018 13:29 | |
| Не вказано | 23 серп. 2018 13:29 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Цінова пропозиція | 27 серп. 2018 11:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2018 12:16 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 серп. 2018 12:00 | |
| 28 серп. 2018 11:58 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 08:35 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 28 серп. 2018 14:50 | ||
| Електронний підпис | 28 серп. 2018 14:51 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 31 серп. 2018 11:07 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2018 11:08 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
9 175,00 грн без ПДВ
Дивитись16 000,00 грн без ПДВ
Дивитись15 390,38 грн без ПДВ
Дивитись