Електронне обладнання
ДК 021:2015 код 31710000-6 Електронне обладнання (Електронне обладнання)
з 14 серп. 2018 15:56
до 30 серп. 2018 12:00
з 31 серп. 2018 14:49
до 31 серп. 2018 15:10
з 31 серп. 2018 15:10
до 6 вер. 2018 16:25
з 6 вер. 2018 16:25
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відміна торгів в разі порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 вер. 2018 15:58 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електронне обладнання
Код ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
|
Кількість: 472 шт |
Період доставки:
17 вер. 2018 – 17 жовт. 2018
|
Місце доставки: Україна, 07101, Київська обл., Славутич, пр-кт. ентузіастів,7 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 серп. 2018 15:10 | |
| Не вказано | 31 серп. 2018 15:10 | |
|
|
||
| Не вказано | 14 серп. 2018 15:53 | |
| Не вказано | 14 серп. 2018 15:53 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2018 15:53 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2018 15:53 | |
|
|
||
| Не вказано | 14 серп. 2018 15:53 | |
| Не вказано | 14 серп. 2018 15:53 | |
| Не вказано | 14 серп. 2018 15:53 | |
| Не вказано | 14 серп. 2018 15:53 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 29 серп. 2018 21:04 | |
| Підтвердження відповідності | 10 вер. 2018 14:37 | |
| Підтвердження відповідності | 29 серп. 2018 21:04 | |
| Підтвердження відповідності | 29 серп. 2018 21:04 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 серп. 2018 21:04 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 вер. 2018 18:04 | |
| Цінова пропозиція | 4 вер. 2018 15:26 | |
| Цінова пропозиція | 4 вер. 2018 15:26 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 серп. 2018 21:04 | |
| Підтвердження відповідності | 29 серп. 2018 21:04 | |
| Підтвердження відповідності | 10 вер. 2018 12:14 | |
| Цінова пропозиція | 29 серп. 2018 21:04 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 вер. 2018 16:25 | |
| Витяг з реєстру | 31 серп. 2018 15:11 | |
| Електронний підпис | 6 вер. 2018 16:25 | |
| Не вказано | 6 вер. 2018 16:25 | |
| Не вказано | 6 вер. 2018 16:25 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 | |
| Технічні специфікації | 28 серп. 2018 14:57 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"Вас може зацікавити
257 040,00 грн без ПДВ
Дивитись136 990,00 грн без ПДВ
Дивитись191 667,00 грн без ПДВ
Дивитись