Офісне устаткування та приладдя різне
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 13 серп. 2018 14:03
до 14 серп. 2018 15:00
з 14 серп. 2018 16:00
до 15 серп. 2018 17:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Канцелярські товари
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Код:
000 Не визначено
|
Кількість: 6 шт. |
Період доставки:
до 15 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 13 серп. 2018 14:03 | |
| Електронний підпис | 14 серп. 2018 09:35 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
9 175,00 грн без ПДВ
Дивитись16 000,00 грн без ПДВ
Дивитись15 390,38 грн без ПДВ
Дивитись